Aktuality a novinky


DĚTI V POHYBU

Novinka! Chcete si zajít zacvičit, v klidu nakoupit nebo něco vyřídit a nemáte hlídání pro dítko? Máme pro Vás řešení  Vaše dítě si může zajít na lekci DĚTI V POHYBU a Vy na CORE AND RELAX nebo na nákupy  Děti budou v rukou profesionála, těší se na ně usměvavá Zuzka  Více info v záložce "Děti v pohybu", info@bodymove.cz nebo 777 328 083 

Děti v pohybu.jpgHola hola, Bosu volá!

Jak jsme slibovaly, Bosu je zpět. Každý čtvrtek od 18 hodin. Doporučujeme rezervaci, ať o Vás lektorka Kačka ví a máte jisté místo :)

BOSU-Ball-Yoga-Ball-Hemisphere-Balance-Ball-Wave-Speed-Ball-for-exercise.jpg

 PF 2018

PF 2018.jpgDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dovolujeme si Vás pozvat na již devátý ročník - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Veškeré lekce si budete moci vyzkoušet v krátkých blocích zdarma. Žádný časový rozpis není, zacvičíte si to, o co budete mít zájem :) Bude zajištěno i lehké občerstvení.

Budeme se na Vás těšit!

DOD2017.jpgMáme pro Vás pár novinek :)

Nový školní rok začal a my pro Vás máme pár novinek :)

 

 CaR1.jpg  Tanec s dětmi – obnovený.jpg

 

 

A každopádně se nám opět rozjíždí:

 

HubnemeSBodymove.jpg  twerk1.jpgLETNÍ PROVOZ

Studio i přes letní prázdniny bude v provozu. Někdy se stane, že některá hodina neproběhne, když se klientky nesejdou - dovolené. apod., tím pádem si raději vždy rezervujte své místo dopředu. 

PILATES -  Věrka  tel.: 734 460 971

POWERJUMP, BODYFORM - Míša tel.: 736 119 397

JÓGA úterý odpoledne - Barča tel.: 737 332 676

JÓGA úterý dopoledne, středa - Marťa tel.: 774 325 710

CROSSFORM, CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ - Simona tel.: 777 328 083 (16. 7. - 24. 7. dovolená v zahraniční, psát prosím jen sms, lekce v této době nebudou probíhat, začínají až v týdnu od 25. 7.)

 

Přejeme všem krásné léto.

 PF 2017

Všem moc děkuji za přízeň v tomto roce a v tom novém se budu těšit na viděnou :)

Nezapomeňte, že od 24. 12. 2016 do 1. 1. 2017 máme zavřeno.

PF2017.jpgPOZOR POZOR!!! :)

BOSU: Čtvrteční Bosu od 18 hodin zatím nefunguje. Brzy začne, vypadá to tak na půlku října :)

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ A PO PORODU: V rozvrhu je nový čas od 17 hodin. Zatím jsou lekce stále od 18 hodin. od 16 hodin začneme v říjnu :)DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Srdečně Vás všechny zvu na již sedmý ročník - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Dámského pohybového studia BODYMOVE. Vše je možné si vyzkoušet zdarma. Bloky daného cvičení budou trvat cca 15 - 20 minut a cvičit se bude to, o co budete mít zájem :) Není žádný časový rozpis.
 
Přijďte se podívat a zacvičit si do zrekonstruovaného studia nebo si dát případně kafe či menší občerstvení v nové samoobslužné kavárničce.
 
Za budovou, vedle parkoviště Billy je vybudováno nové, zatím neplacené parkoviště :)
 
Těšíme na Vás. 
 

 

DOD2016.jpgNovinky :)

Jsem napnutá, jsem natěšená, jsem zvědavá......Od září nový sál, vedle stávajícího, nový studiový vchod, pidi kavárnička s "drbárnou" a hlavně NOVÝ KURZ (neřeknu zatím jaký), který bude opět jediným na Vysočině!!! :)
bodyform-jihlava, simona hniličková-trenérka, Kurzy hubnutí Jihlava