Aktuality a novinky


Změna od 1. 11. 2021 - zkrácená platnost testů

!!!!!POZOR!!!!! Od 1. 11. 2021 se změnila délka platnosti testů. Víte, ale přesto vyvěšuji.
VSTUP DO STUDIA POUZE PŘI NEGATIVITĚ NA C19!
PROSÍM JE NUTNÉ, ABY KAŽDÝ KLIENT PŘED LEKCÍ PODEPSAL ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, ŽE SPLŇUJE JEDNU Z TĚCHTO MOŽNOSTÍ PROKÁZÁNÍ NEGATIVITY NA C19, PRO PŘÍPADNOU KONTROLU.
 
1. Osoba podstoupila RT-PCR vyšetření na přítomnost viruSARS-CoV-2 s negativním výsledkem, platnost max. 72 hodin.
2. Osoba podstoupila rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, platnost max. 24 hodin.
3. Osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národní certifikát o provedeném očkování nebo certifikát o provedeném vydávaní podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu.
4. Osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV- 2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.
5. Osoba na místě podstoupí rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 určený pro sebetestování (použití laickou osobou), jehož výsledek bude negativní.
6. Osoba na místě prokáže, že podstoupila rychlý antigenní test za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby nejdéle před 24 hodinami a prokáže absolvování tohoto testu a jeho negativní výsledek potvrzením poskytovatele zdravotních služeb.


Den otevřených dveří 2021

Již po dvanácté se na Vás budeme těšit. Přijďte si vyzkoušet něco, co Vás bude opravdu bavit :)

DOD2021.jpgZMĚNY V ROZVRHU

TRX, BODYFORM - zatím neprobíhá

POWERJUMP - začne v červenci

FIT BOSU, FUN STEP - začne v září

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ, HIIT, CROSSFORM - ze čtvrtka přesunuto na úterý

OSTATNÍ BEZE ZMĚN :)PODMÍNKY PRO VSTUP DO STUDIA!!!

!!!!!POZOR!!!!!

VSTUP DO STUDIA POUZE PŘI NEGATIVITĚ NA C19!

PROSÍM DÁLE JE NUTNÉ, ABY KAŽDÝ KLIENT PŘED LEKCÍ PODEPSAL ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, ŽE SPLŇUJE JEDNU Z TĚCHTO MOŽNOSTÍ PROKÁZÁNÍ NEGATIVITY NA C19, PRO PŘÍPADNOU KONTROLU HYGIENOU.

 
 
• NEGATIVNÍ PCR TEST, NE STARŠÍ NEŽ 7 DNÍ
• NEGATIVNÍ ANTIGENNÍ TEST, NE STARŠÍ NEŽ 72 HODIN
• OČKOVÁNÍ (JEDNODÁVKOVÉ - 14 DNÍ PO PODÁNÍ, AŽ 9 MĚSÍCŮ, DVOUDÁVKOVÉ - PRVNÍ DÁVKA 22 DNÍ PO PODÁNÍ AŽ 90 DNÍ, PŘI APLIKACI DRUHÉ DÁVKY SE NEGATIVITA PRODLUŽUJE NA 9 MĚSÍCŮ)
• OCHRANNÁ LHŮTA 180 DNŮ OD PRODĚLÁNÍ NEMOCI C19

 Probuzení studia...

Vážení a milí, jdu s kůží na trh.
 
V roce 2010 jsem v Jihlavě otevřela Dámské pohybové studio Bodymove. Bylo to s úmyslem pomáhat ženám, slečnám a výjimečně i mužům, kteří potřebují utéct z dennodenního koloběhu a trochu si vyčistit hlavu nebo udělat něco zdravého pro své tělo nebo dokonce obojí. Byla a jsem ráda, že mohu pomáhat, ať už z jakéhokoliv důvodu a zároveň dělat něco, co mě opravdu baví a naplňuje.
 
Nyní bych chtěla požádat o pomoc já
.
Všichni moc dobře víte, v jaké jsme době.
 
V březnu tohoto roku to byl již rok, co mám zavřené studio, kromě pár otevřených týdnů přes letní měsíce a 14 dní v září. Kompenzace státu jsou žalostné a většinu nákladů již přes rok táhneme z rodinného rozpočtu, resp. z rodičovského příspěvku pro naši dcerku, který jsme měli původně v plánu použít pro její potřebu (bohužel se tak nestalo) a z rezerv, které jsme měli našetřené na opravy, rekonstrukce studia a nové cvičební vybavení.
 
Nyní to vypadá, že budu moci studio brzo otevřít, avšak opět ve velmi omezeném provozu. Bohužel zároveň v květnu mi končí rodičovský příspěvek, kterým jsem poslední rok hradila provoz studia. Z toho vyplývá, že budu bez jakéhokoliv příjmu, protože většina z Vás má předplacené permanentky a kurzy. Jakmile se studio otevře, budete nějakou dobu pokračovat v předplacených „kreditech“. Tato situace je pro mě nepředstavitelná. Být bez rodičovského příspěvku a nových příjmů z předplacených „kreditů“ a platit plné nájemné a povinné zálohy pro OSVČ, je velmi těžké!
Pokud můžete a necháte své „kredity“ propadnout a začnete nanovo (koupíte si nové) nebo zašlete jakýkoliv finanční příspěvek, velice mi tím pomůžete k probuzení studia.
 
Všichni podporovatelé budou mít čestné místo (zveřejnění jména a příjmení) na mých webových stránkách a FB skupině. Samozřejmě pokud si někdo nebude přát, zveřejnění neproběhne.
Číslo bankovního účtu je 223080941/0600.
 
Vám, kteří budete chtít pokračovat ve své předplacené permanentce nebo předplaceném kurzu, rozhodně nebudu mít nic za zlé, chápu, že každý je v nějaké životní situaci a každý si může dovolit něco jiného.
 
Věřím, že se mi za těch více jak 10 let podařilo vybudovat fungující, oblíbené a v některých věcech i výjimečné studio, a že toto nepříjemné (na můj vkus již dlouhé) období přečkáme a já i všechny úžasné lektorky, které ve studiu jsou, Vám budeme moci i nadále pumpovat skvělou energii do těla ještě spoustu let!
 
Moc Vám všem ze srdce děkuji! ❤️
 
Simona Hniličková
 


NOVĚ CVIČENÍ I V NEDĚLI DOPOLEDNE :)

Nově Vám nabízíme cvičení v neděli dopoledne. Pokud nebudete vědět coby, dorazte :)

CPS.jpg FT.jpg Crossform.jpg

 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 14. 9. 2020

Opět je tu pro roce DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, DÁMSKÉHO POHYBOVÉHO STUDIA BODYMOVE - tř. Legionářů 10, Jihlava.
Zastavte se v pondělí 14. 9., mezi 17 - 19 hodinou. Vyzkoušet si můžete cokoliv zrovna budete chtít, ZDARMA. Není žádný časový rozpis.
Ohledně jakýchkoliv dotazů pište na info@bodymove.cz nebo volejte na 777 328 083.
Těším se na Vás s celým týmem profesionálních lektorek :)
Za případné sdílení děkuji <3
Simona H.
 
DOD2020 .jpg


OTEVŘENÍ STUDIA!!!

HURÁ HURÁ, 27. 4. 2020 OPĚT OTEVÍRÁM STUDIO!!!
Máme ale spoustu omezení!!!
  1. Při příchodu a odchodu je povinné, aby si každá klientka a lektorka očistila ruce dezinfekčním gelem - je na baru.
  2. Nelze použít šatnu, sprchu a krafárničku.
  3. Při každé lekci je povinnost chránit si dýchací ústrojí rouškou, šátkem, tunelem, štítem apod. - platí pro klientky i lektorku.
  4. Malý sál - kapacita 6 klientek a 1 lektorka.
  5. Velký sál - kapacita 8 klientek a 1 lektorka.
  6. Na sále musí být mezi všemi 2 m rozestup.
Dále prosím, aby každá klientka po použití WC, prostor postříkala dezinfekcí, která je nachystaná na WC.
Děkuji <3
Informace o fungování lekcí se dozvíte u svých lektorek :)
Věřím, že toto šílené opatření brzo pomine a my si konečně normálně zacvičíme! Držte se!
Simona H.
 


UZAVŘENÍ STUDIA!

Milé zákaznice, na základě vládního nařízení, musím bohužel s okamžitou platností, až do odvolání, uzavřít studio BODYMOVE.

Nebojte se, o nic nepřijdete. Kurzy i permanentky se prodlouží o tu dobu, po kterou bude muset být zavřeno.

Moc nás to mrzí, ale důležité je, abychom byli všichni v pořádku. Doufáme, že tato doba rychle odezní a opět se brzy uvidíme <3
 
Simona H.
 


Důležité info!

Zatím se studio nezavírá, normálně fungujeme  
Díky prázdninám, počet 30 lidí nehrozí.
Budu Vás informovat.
Hlavně žádnou paniku!
S.
 
14:42
"Dále jsme přijali další opatření v rámci resortu zdravotnictví, a to že s účinností od 13. března 2020 od 6:00 se zakazuje divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení. Sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a podobné akce a shromáždění. Výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, ochutnávky, trhy a veletrhy, vzdělávací akce a to jak veřejná, tak soukromé s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na zasedání a podobné akce ústavních orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných osob, které se konají podle zákona. Nevztahuje se na pohřby," pokračuje dále Babiš.bodyform-jihlava, simona hniličková-trenérka, Kurzy hubnutí Jihlava