Chair dance

 ChairDance.jpg

Přes všechny každodenní starosti a povinnosti někdy zapomínáme na naši nejdůležitější roli – roli ženy. Mít zdravé sebevědomí a vlnit se při hudbě svůdně jako mazlivá kočka je snem mnoha z nás - na chvíli se zastavit, upravit si vlasy, obléct se jako krásná tanečnice a vyjádřit tancem své nejniternější emoce. Díky nám si tento sen můžete snadno splnit!

Připravili jsme pro vás jednorázový KURZ světoznámého CHAIR DANCE, tedy tance se židlí. Již po první lekci zjistíte, že židle je váš ideální taneční partner – neodmlouvá, nejde mimo rytmus a pevně drží, kdykoliv se rozhodnete na něj položit! ;) 

Během tohoto tance si osvojíte ladné pohyby sestavené do krátkých choreografií na sexy hudbu. Chair dance se inspiruje mnoha směry od baletu, pilates a jógy přes latinsko – americké tance až po tance inspirované striptýzem. Pozor, ale na hodinách Chair dance po vás nikdo nebude chtít se svlékat! Je důležité si uvědomit, že téměř všechny taneční směry mají svou půvabnou i vulgární stránku a našim cílem je ukázat vám tu variantu, která je vkusná i svůdná zároveň.

Chair dance se vyučuje pouze v kurzu nebo v soukromých lekcích.

Kurz probíhá vždy jednou týdně a jeho trvání je 10 týdnů.
Cena kurzu je 1090,-.
V týdnu před zahájením kurzu, je možné přijít na otevřenou ukázkovou lekci, která je za 99 Kč (REZERVACE PŘEDEM NUTNÁ). V následujícím týdnu bude zahájení kurzu. 

Začátek kurzu je během roku vždy leden, duben, září.
Přesný datum poptávejte na mailu.

bodyform-jihlava, simona hniličková-trenérka, Kurzy hubnutí Jihlava