Pole Fitness

POLE_FITNESS.jpg

Spousta žen si říká, že se už musí konečně donutit k tomu, aby začaly se sebou něco dělat. Ale do Pole Fitness se nebudete muset nutit. Pole Fitness Vám začne chybět už při odchodu ze šatny :)

Rozdíl mezi Pole Fitness a Pole Dance je ten, že Pole Fitness nevyužívá taneční prvky a tím pádem se nesestavují taneční sestavy. Cvičí se výhradně naboso, ve sportovním oděvu a nenese v sobě žádné erotické prvky.

Pole Fitness se vyučuje pouze v kurzu nebo v soukromých lekcích.

V kurzech pro začátečníky se nejdříve naučíme základní chůzi, jednoduché otočky (spiny), při kterých budeme „létat“ a postupně, jak svaly zesílí, přidáme na obtížnosti cviků a výdrže na tyči.

Kurz pro pokročilé je určen pro klientky, které absolvovaly kurz pro začátečníky nebo pro ty, které už mají s Pole Fitness zkušenost odjinud. Pokud ovšem zájemkyně o pokročilý kurz neabsolvovala kurz pro začátečníky v mém studiu, musí mi ukázat, že zvládne základní spiny, které se učí klientky v kurzu pro začátečníky a to při individuální půlhodince, na které se společně se zájemkyní domluvíme. (Nebojte se, nepůjde o zkoušení jako ve škole, spíše si ty základy společně projdeme :). V kurzech pro pokročilé přidáme na obtížnosti spinů, výdrží na tyči a pustíme se do obtížnějších invertů (visy hlavou dolů).

Proč cvičit Pole Fitness:

  • není potřeba umět tancovat, mít taneční či fitness zkušenost
  • nenásilnou formou posílíte svaly celého těla
  • odbourává tukové zásoby a zlepšuje fyzickou kondici
  • kurz je pro každého bez rozdílu věku, váhy a zkušenosti

 

Kurz probíhá vždy jednou týdně a jeho trvání je 12 týdnů.
Cena kurzu je 2.590,-.

Každá klientka má svou tyč.

Začátek kurzů je během roku vždy leden, duben, září.
Přesný den a čas bývá upřesněn, poptávejte na mailu.

Pokud budete mít zájem se přihlásit, v horním menu "Formuláře" prosím vyplňte přihlašovací formulář a zašlete na mailovou adresu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bodyform-jihlava, simona hniličková-trenérka, Kurzy hubnutí Jihlava